POVRATAK NA ČELO: Bajern razneo Union u derbiju! (VIDEO)

Fudbaleri minhenskog Bajerna, savladali su Union Berlin sa 3:0 u derbiju 22. kola Bundeslige. Ekipa Julijana Nagelsmana dominirala je čitav meč i mogla da postigne više pogodaka.

Bavarci su tek nakon 30 minuta krunisali svoju nadmoć u posedu i broju šuteva.

Strelac je u 31. minutu bio Čupo Moting iskoristivši ubacivanje Kingslija Komana.

Domaći tim duplira prednost u 42. minutu kada je Miler uposlio prethodnog asistenta Komana. Reprezentativac Francuske, iskoristio je pas u prostor i potom zaobišao Ronoua.

Miler je potom u nadoknadi prvog dela zabeležio drugu asistenciju ali za Džamala Musijalu.

I u nastavku je Bajern dominirao ali kao da je spustio gas uprkos 10 naspram jednog šuta Uniona.

Rezultat se do kraja meča nije menjao.

Bajern je sada prvoplasirani uz bolju gol razliku a isti broj poena kao Borusija Dortmund sa po 46.

Union ostaje treći sa 43 poena.

IZBORENA MAJSTORICA: Poruka Žakelja nakon Partizana

Košarkaši Budućnosti izjednačili su na 1:1 u polufinalu ABA lige protiv Partizana. U neizvesnom meču slavili su 74:73 posle pormašaja...