DULJAJ POSLE DERBIJA: Kada gubite i kada dobijate, morate da vidite šta je to bilo dobro

Fudbaleri Partizana poraženi su u večitom derbiju protiv Crvene zvezde.

Susret je rešio gol Aleksa Viga u 5. minutu.

Crno – beli sada zaostaju 16 bodova za večitim rivalom.

Nakon duela oglasio se novi trener Partizana Igor Duljaj:

Čestitke kolegi na pobedi. Dva totalno različita poluvremena. Prvo poluvreme smo bili uspavani, gde nismo uspevali da dođemo do igre, do pasa. U drugom poluvremenu se sve to promenilo, tako da smo naterali Crvenu zvezdu da igraju sa pet pozadi i čuvaju gol. Imali smo neke prilike i to je neka slika kako bi trebalo da izgleda Partizan. Momci treba da uživaju u fudbalu. Najgore je kada se neko plaši da igra fudbal. Kada gubite i kada dobijate, morate da vidite šta je to bilo dobro. Uvek poštujem svakog protivnika kako god se on zove, rekao je on za TV Arena sport posle meča.

Crno beli već u sredu u narednom prvenstvenom susretu dočekuju Kolubaru.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...