SERIJA A: Fiorentina nastavila sa pobedama, Verona sve dalje od opstanka (VIDEO)

Odigrana su dva meča Serije A u tradicionalnom terminu nedeljom od 15 časova.

Fiorentina je rutinski došla do treće uzastopne pobede u prvenstvu pošto su kao gosti bili bolji od prežaljenog Kremoneze 0:2.

U prvom poluvremenu u vođstvo je “Ljubičaste” doveo vezista Mandragora, da bi početkom drugog dela posle sjajne kombinacije gol postigao Kabral.

Fiorentina sada ima 34 boda i uključila se u borbu za 7. mesto koje može da vodi u Ligu Konferencija u zavisnosti od rezultata u Kupu Italije.

Ove dve ekipe će se upravo sastati u polufinalu Kupa.

U drugom meču Verona i Monca su podelili bodove, i tako je ekipa sa Bentegodija sve dalje od opstanka.

Poveli su domaći preko Verdija u 51. minutu, da bi gosti izjednačili posle samo 4 minuta.

Verona sada zaostaje 5 bodova za Specijom koja je prva iznad zone ispadanja, dok je Monca sigurna u sredini tabele.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...