KAZNENA EKSPEDICIJA: Napoli dominantno do četvrtfinala LŠ! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija, plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona. Oni su u revanšu sa 3:0 na svom stadionu pobedili prošlogodišnjeg šampiona Lige Evrope Ajntraht. Meč je imao i svojevrsnu uvertiru oličenu u sukobu navijača sa policijom.

Već u 2. minutu domaćini iz Napulja imali su veliku šansu. Šut Politana odbranio je Kevin Trap.

Nemački čuvar mreže se ponovo istakao intervencijama Osimenu i Kvaračkeliji.

Gruzin je bio ponovo u prilici u 43. minutu ali je golman Ajntrahta nastavio da briljira. Ipak je bio savladan u nadoknadi prvog poluvremena.

Precizan je bio Osimen na dodavanje Politana. Nigerijac je u 53. minutu duplirao prednost a uposlio ga je Di Lorenco.

U 64. minutu je Pjotr Zjelinski realizovao penal za 3:0. Do kraja nije bilo promena rezultata.

Večeras je Real Madrid eliminisao Liverpul čime je kompletirana lista od osam učesnika četvrtine finala.

BILI NADOMAK KAPITALNOG BREJKA: Gostuje Zvezda, SC pušta karte u prodaju

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet pobedili su Studentski centar u prvom meču četvrtfinala ABA lige. Nisu do trijumfa došli lako, već...