Senzacija u Indijan Velsu: Ribakina izbacila Švjontek

U finalu Indijan velsa kada je u pitanju ženska konkrencija sastaće se Arina Sabalenka i Elena Ribakina.

Ribakina je napravila pravu senzaciju nakon što je izbacila najbolju teniserku sveta Igu Švjontek, a rezultat je bio 2:0 u setovima, 6:2, 6:2.

U prvom setu je napravila dva brejka, a kada se suočila sa oduzimanjem servisa ekspresno se odličnom igrom vratila i osujetila dve šanse koje je protivnica imala. Što se tiče drugog seta, Ribakina je bila dominantna, vodila je sa 5:0, a prva igračica na planeti je uspela da uradi tek toliko da ublaži poraz. Pokušala je, spasila je dve meč lopte, napravila je brejk, ali je Ruskinja načinila poslednji korak i stavila je tačku na meč.

U finalu je čeka Arina Sabalenka koja je bila bolja od Marije Sakari sa 2:0 u setovima, 6:2, 6:3.

NAJBOLJI IGRAČ SVETA: Đoković vidi Partizan na F4 EL!

Košarkaši Partizana večeras dočekuju Olimpijakos u 32. kolu Evrolige. Crno-beli imaju i dalje šanse za plasman u plej-in. Juče je...