Strašni Mađari ubedljivi protiv Krstajića, prelep gol igrača Lajpciga (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Mađarske savladala je na Puškaš areni u Budimpešti Bugarsku, koju sa klupe predvodi nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić, sa ubedljivih 3-0, u sklopu grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, u kojoj je smešten i naš nacionalni tim.

Ovo je najubedljivija pobeda ostvarena u okviru naše grupe, ali je lider u grupi naš tim posle pobede nad Crnogorcima, uz utakmicu više od Mađara koji igraju sjajno u poslednje vreme.

Domaćin je poveo već u 7. minutu, kada se Balint Vaščej našao na pravom mestu nakon odbitka, tik uz gol-liniju, pa mu nije bilo teško da odradi lakši zadatak i sprovde loptu u mrežu.

Prelepim golom iz slobodnog udarca prednost je duplirao Dominik Soboslaj u 26. minutu, dok je konačan rezultat postavio Martin Adam u 39. minutu utakmice.

Bugarska je poslednja na tabeli bez bodova na dve odigrane utakmice.