Bajern ubedljivo dobio najveći derbi u direktnoj borbi za vrh tabele (VIDEO)

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su na Alijanc Areni Borusiju iz Dortmunda sa 4-2 i tako pretekli današnjeg protivnika na tabeli i zaposeli lidersko mesto.

Već na poluvremenu je domaćin vodio sa 3-0, a poveli su u 13. minutu autogolom Gregora Kobela. Zatim se pogotcima u 18. i 23. minutu nadovezao Tomas Miler.

Na 4-0 je nedugo po povratku na teren, u 51. minutu, povisio Kingsli Koman, tako da je već tada praktično sve bilo rešeno.

Milioneri su samo uspeli da ublaže poraz. Prvo je Emre Džan sa penala u 72. minutu smanjio na 4-1, dok je u poslednjem minutu regularnog dela Donijel Melen prepolovio zaostatak i postavio konačan rezultat.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...