MLS: Crna serija Galaksija, Joveljić i drugovi razbijeni u Hjustonu! (VIDEO)

Fudbaleri LA Galaksija doživeli su i treći poraz od starta takmičenja u MLS ligi.

Oni su sinoć izgubili na gostovanju Hjustonu sa 3:0.

Počelo je tako što igraču gostiju Rikiju Puđu u 25. minutu se ne dodeljuje penal nakon VAR-a. Potom u 35. minutu vodi Hjuston preko Ektora Erere.

U nastavku im je dodeljen penal a Martin Kaseres isključen. Basi je u 65. povisio na 2:0 a osam minuta kasnije i postavio konačan rezultat.

Krajem utakmice je isključen i drugi igrač Galaksija Daglas Kosta a i strelac Erera. Srpski napadač Dejan Joveljić igrao je do 55. minuta kada ga je zamenio Ćićarito.

Tim Galaksija ne zna za pobedu u prvih 7. kola i imaju tri boda na dnu Zapadne konferencije. Hjuston je sada na deobi sedmog mesta sa Vankuverom.

Arsenal je apsolutni vladar Londona (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Totenhem sa 3-2, u derbiju Severnog Londona odigranom u sklopu 35. kola Premijer lige. Arsenal je...