PL: Palas deklasirao Lids (VIDEO)

Fudbaleri Kristal palasa zabeležili su važan trijumf u borbi za opstanak protiv direktnog rivala Lidsa 1:5.

Nije izgledalo da će biti ovako u prvom poluvremenu, pošto je Lids poveo preko Bamforda, a potom imao nekoliko odličnih prilika za uvećavanje prednosti.

Ipak, Palas je u zadnjem minutu prvog dela izjednačio posle prekida, a u nastavku potpuno deklasirao domaćina.

Ajev dva puta, Eze i Eduar su postigli golove i doneli prvu pobedu u gostima od decembra.

Palas ovom pobedom ima 33 boda i beži Notingemu koji je u zoni ispadanje 6 bodova na 8 kola pre kraja.

Lids je ostao na 29 i očekuje ga teška borba za ostanak u Premijer ligi u poslednjih 8 kola.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...