Sačuvana nada za LŠ: Liverpul deklasirao Lids u gostima! (VIDEO)

U poslednjem meču 31. kola Premijer lige fudbaleri Luverpula su savladali Lids rezultatom 6:1.

Kodi Gakpo otključao mrežu Lidsa, posle asistencije Trenta Aleksandera Arnolda, koji je sjajno pronašao na drugoj strani Holanđanina koji je postogao pogodak. Četiri minuta kasnije, Mohamed Salah je povećao prednost svog tima. Sjajno je Salah pogodio posle asistencije Dioga Žote.

Luis Sinistera je smanjio prednost Liverpula u 47. minutu, međutim Liverpul je nakon samo pet minuta ponovo vratio prednost od dva razlike.

Svoj prvi gol na utakmici je postigao Diogo Žota, nakon čega se igra domačih totalno raspala.Do kraja meča smo videli još dva gola. Mohamed Salah je bio strelac u 64. minutu, a konačan rezultat meča je postavio Žota novim golom.

Tačku na pobedu Liverpula je stavio svojim drugim golom na meču Diogo Žota

.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...