UVERTIRA ZA SENIORE: Zvezdi derbi protiv Partizana

Mladi fudbaleri Crvene zvezde trijumfovali su protiv Partizana 1:0 u 24. kolu Omladinske lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Mateja Radonjić u 57. minutu na dodavanje Pirgića.

Zvezda je u prvom poluvremenu stvarala šanse. Ćelić u 35. minutu nije uspeo da iskoristi najbolju priliku za crno – bele a Miranović je spasao čist gol.

Partizan je od 75. minuta igrao sa desetoricom kada je Nikolić udario Jovana Mijatovića.

Crno beli će osvojiti titulu u ovom uzrastu pošto imaju 11 bodova više od večitog rivala.

Seniori dva tima će se naredne srede sastati u 170. večitom derbiju gde je Zvezda već obezbedila titulu.

Trener Vojvodine izneo utiske nakon važne pobede nad Partizanom

Fudbaleri Vojvodine došli su do veoma važna tri boda pobedom nad Partizanom u gostima. Tako su opstali u borbi za...