NE MOGU DA ZADRŽE PRVO MESTO: Još jedan davljenik sapleo Borusiju!

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda remizirali su sa Bohumom 1:1 u 30. kolu Bundeslige.

Susret u Bohumu počeo je burno. Domaćini su u 5. minutu poveli preko Entonija Losile.

U sedmom minutu je izjednačio Adejemi.

Milioneri su imali veći posed lopte tokom prvog poluvremena. Šutnuli su dva puta više na gol, uz jedan pogodak.

I u drugom je viđena ista slika ali sa manje uzbuđenja. Tako da su golovi sa početka meča bili i jedini na susretu.

Ovim bodom, Bohum je izašao iz zone ispadanja bar privremeno sa tri boda više od Štutgarta.

Borusija imao dva boda više na prvom mestu, ali Bajern ih sutra može preteći ako savlada na svom terenu Hertu.

KOŠARKAŠ MAKABIJA SIGURAN: Bili bismo u top 3 da nije počeo rat

Košarkaši Makabija poveli su sa 1:0 u plej-of seriji Evrolige protiv Panatinaikosa. Sezonu su završili ligaški na sedmom mestu, a...