LA LIGA: Đirona i Sevilja gaje nadu za Evropu (VIDEO)

Fudbaleri Đirone savladali su Majorku sa 2:1 u 33. kolu šampionata Španije.

Poveli su u finišu prvog poluvremena golom Bernarda.

Onda sve do 80. minuta nije bilo uzbuđenja kada Murići izjednačuje iz penala.

Novo vođstvo i trijumf doneo je kasnije Kastelanjos četiri minuta kasnije.

Đirona ima priliku da se izbori za učešće u evropskim takmičenjima. Majorka ostaje na sredini tabele.

Sevilja je sa 3:2 trijumfovala protiv Espanjola na svom terenu.

U prvom poluvremenu viđena su tri gola. Domaćini su preko Brajana Hila poveli u 22. minutu.

Onda je rival iz Barselone preokrenuo u 29. minutu autogolom Rekika i Puada u 43. minutu.

Drugi deo obeležila je Sevilja koja je ponovo vratila prednost. Okampos iz penala u 69. minutu izjednačuje na 2:2 a vođstvo donosi Papa Gej u 88. minutu.

To je ujedno bio i konačan rezultat. Sevilja koja je bila u zoni ispadanja, sada ima šansu za Evropu a Espanjol je i dalje u opasnoj zoni.

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...