Union poražen, Lajpcig ponovo slavio u Frajburgu! (VIDEO)

Fudbaleri Lajpciga savladali su Frajburg rezultatom 1:0. Za razliku od meča u kupu kada su slavili 5:1, ovog puta su do trijumfa stigli nešto teže.

Timo Verner je u petom minutu pogodio stativu i to je bilo sve od ozbiljnih šansi gostiju, sve do tog 73. minuta.

Tada je Kevin Kampl posle solo akcije odlično reagovao na odbitak i poslao loptu u mrežu za konačnih 0:1.

U okviru istog kola, Augsburg je osvojio tri važna boda u borbi za opstanak i to protiv Uniona iz Berlina, 1:0. Strelac jedinog gola na susretu bio je Dion Drena Beljo u 53. minutu.

Bio je to udarac za goste koji se bore za plasman koji vodi u Ligu šampiona. Hofenhajm je slavio kod kuće, bili su bolji od Ajntrahta rezultatom 3:1.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...