PL: Goleade u borbi za opstanak, Everton i Notingem do velikih pobeda, Lester pred Čempionšipom (VIDEO)

Odigrane su tri utakmice u Premijer ligi koje su odlučivale oko borbe za opstanak i viđen je čak 21 gol.

Fulam je na svom terenu pobedio Lester 5:3 u meču koji je gostima mnogo više značio. Posle prvog poluvremena je sve bilo gotovo kada je bilo 3:0, a posle ovog poraza Lester je u zoni ispadanja sa 30 bodova tri kola pre kraja.

U Brajtonu viđeno je veliko iznenađenje pošto je Everton, koji je do ovog kola imao prosek 0,79 postignutih golova po meču, postigao čak 5 u pobedi 1:5. Kao i u Londonu već u prvom poluvremenu je bilo 0:3, a ovim porazom Brajton je sebi otežao put do Lige šampiona. Evrton sa 32 boda je pobegao iz zone ispadanja.

U poslednjem meču Notingem Forest je slavio 4:3 protiv Sautemptona, koji je i praktično ispao u niži rang. Domaćin je kao i Evrton došao do 32. boda i u poslednja tri kola očekuju nas velike borbe oko opstanka u eliti.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....