BUNDESLIGA: Sve tanja nada za opstanak, petarda Kelna protiv Herte! (VIDEO)

Fudbaleri Kelna savladali su Hertu iz Berlina sa 5:2 u meču 32. kola Bundeslige. Nakon veoma efikasnog prvog poluvremena, potvrdili su trijumf u drugom.

Jarčevi su već na isteku prvih 10 minuta poveli. U 8 je Zelke bio strelac.

Tim iz Berlina je izjednačio u 18. minutu golom Tusara. U 33. minutu Jovetić donosi potpuni preokret.

Uzbuđenjima nije bilo kraja jer je Keln veoma brzo izjednačio posle šest minuta preko Hubersa. Goleada je Nastavljena i domaćin je preko Škirija u 43. minutu vratio prednost 3:2 pre odlaska na odmor.

Hubers u 70. minutu postiže drugi a ukupno 4 gol za Jarčeve. Huesinbašić je u 81. minutu postigao peti pogodak za Keln.

Dva kola pre kraja, Herta je na dnu tabele sa tri boda manje od Štutgarta i Bohuma. Keln je na sredini lestvice.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....