LIGA KONFERENCIJA: Vest Hem okrenuo Holanđane, Bazel šokirao Artemio Franki! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine poraženi su na svom terenu od Bazela 2:1 u prvom meću polufinala Lige konferencija. Ispustili su vođstvo u poslednjih 15 minuta susreta.

Domaćin iz Firence je prvi došao do vođstva. U 25. minutu je strelac bio Kabral posle kornera.

To je bio i rezultat prvog dela. Ekipa Bazela je u 71. minutu uspela da izjednači. Pogodak je postigao Andi Dijuf.

U finišu meča umesto strelca gola ušao je srpski internacionalac Luka Jović. Ekipa iz Švajcarske je potpuno preokrenula susret u nadoknadi.

Amduni je u drugom minutu nadoknade doneo ogromnu pobedu pred revanš u Švajcarskoj.

Vest Hem je uspeo da savlada AZ Alkmar sa 2:1.

Gosti iz Holandije su bili dominantniji u posedu tokom 40 minuta igre. Čekićari su više šutirali uz ukupno 11 udaraca.

Alkmar je krunisao dominaciju i kontrolu lopte u 42. minutu kada im vođstvo donosi Rejnders udarcem iz daljine.

Vest Hem je u 66. minutu izjednačio nakon što je jedanaesterac realizovao Benrama. Deset minuta kasnije pogotkom Antonia došli su do potpunog preokreta.

To im je obezbedilo prednost pred revanš u Holandiji.

NADOMAK ČIŠĆENJA: Jokić na korak od tripl dabla, 3:0 za aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera na korak su od plasmana u polufinale zapadne konferencije. Nastavili su seriju pobeda protiv Lejkersa i brejkom u...