MILOJEVIĆ POSLE KUPA: Borjan je promenio tok utakmice!

Fudbaleri Crvene zvezde, pobedili su TSC i plasirali se u finale Kupa Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole nije imala sreće na početku utakmice jer su promašili penal i poništena su im dva gola.

Zvezda je povela do poluvremena a nakon isključenja igrača TSC-a u drugom delu potvrdila trijumf.

Nakon meča oglasio se trener crveno – belih Miloš Milojević.

Nismo ušli u utakmicu kao što smo planirali, pričali i trenirali, jednostavno smo premalo radili one stvari koje smo trebali. Svakako ćemo napraviti analizu i videti zašto je to tako, ali kad se sve sabere i oduzme, zasluženo smo pobedili, ali jedan deo meča je bio bez energije i organizacije sa individualnim pokušajima koji ne prolaze protiv ekipe kao što je TSC. Meč je posle išao u našu korist, poveli smo 0:1, a onda su oni ostali sa igračem manje u nastavku i uz bolje rešavanje viškova koje smo imali u napadu, mogli smo i ubedljivije da slavimo. Čestitam igračima i navijačima na pobedi i nadam se da će publika biti mnogobrojna i u finalu, te da ćemo biti pravi od prvog do poslednjeg minuta, rekao je za klupski sajt.

On je istakao da je Borjanov odbranjeni penal promenio tok utakmice.

Zvezda nakon ovog duela igra prvenstveni meč sa kragujevačkim Radničkim.

VOJVODINA – ZVEZDA, SASTAVI: Milojević sa dve mlade uzdanice od starta

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju danas od 17.30 Vojvodini u 32. kolu, odnosno 2. kolu plejof faze Superlige. Zvezda je...