POSLE NOVE UTAKMICE: Zvezdino dete poslalo Čuku u finale kupa! (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog igraće protiv Crvene zvezde za trofej Kupa Srbije. Oni su u novoj utakmici polufinala pobedili Vojvodinu u Novom Sadu sa 1:0.

Prvi deo susreta, završen je bez golova. Vojvodina je imala neznatnu prednost u posedu lopte.

Imali su šut više a jedan je bio u okvir gola. Gosti iz Beograda nisu imali ni jedan takav za razliku od prvobitno započetog meča.

Novosađani u nastavku ostaju sa igračem manje. Uroš Vitas je u 52. minutu dobio drugi žuti karton.

Ekipa sa Banovog Brda je to iskoristila. Strelac za vođstvo bio je u 71. minutu Luka Adžić. Do kraja meča Vojvodina nije uspela da izbori bar penale.

Finale Kupa igraće se 25. maja a satnica ni stadion domaćin još uvek nisu poznati.

Mlada turska zvezda donela realu trijumf u Baskiji (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida došli su do pobede u San Sebastijanu pošto su savladali Real Sosijedad 0:1. Jedini gol na meču...