ARSENAL JE KONAČNO SVE UPROPASTIO: Siti ponovo šampion Engleske! (VIDEO)

Dugo je delovalo da će Arsenal pod vođstvom Mikela Artete osvojiti titulu Premijer lige posle mnogo godina, ali kako je sezona odmicala, sve više je mladi sastav popuštao.

Danas je poklekao i konačno, pošto je drugim uzastopnim porazom direktno doneo titulu Mančester Sitiju. Posle debakla od Brajtona, poraženi su i na gostovanju Notingem Forestu minimalnim rezultatom 1-0.

Građani iz Mančestera sada imaju nedostižna 4 boda više, uz čak dve utakmice manje, a Tobdžijama je ostalo da odigraju još samo jedan meč.

Odlučujući pogodak u 19. minutu postigao je Taivo Avoni, kojim je konačno rešio glavno pitanje u elitnom rangu engleskog fudbala za ovu sezonu.

Najnovije vesti

Tajanstvena nedelja u Meridian novogodišnjoj kućici 

Zamislite da svaki dan u ovoj sedmici nosi svoj mali praznični dar – nevidljiv, ali tu, baš kao tajni...

POVEZANE OBJAVE