BUNDESLIGA: Nastavlja se dominacija, Tuhelov bivši tim poklonio titulu Bajernu! (VIDEO)

Danas je u Bundesligi odigrano poslednje 34. kolo

Fudbaleri Bajerna iz Minhena osvojili su 11. uzastopnu titulu prvaka Nemačke nakon kiksa Borusije na svom terenu protiv Majnca. Bavarci su strepeli do samog finiša i pobedili Keln sa 2:1 a Borusiju je trijumfa koštalo loše odigrano prvo poluvreme na Vestfalenu i poraz od 2:1.

Meč u Dortmundu počeo je burno. Gosti su u 15. minutu poveli preko Olsena.

Potom je Borusija nakon gledanja VAR snimka dobila penal koji promašuje Haler za izjednačenje.

Novi šok usledio je u 25. minutu kada je Onisivo povisio na 2:0.

U nastavku Borusija je smanjila u 69. minutu preko Gerera.

Zile je u finišu izjednačio ali mu je gol poništen.

Bajern je poveo u 8 minutu preko Komana.

Pri kraju prvog poluvremena Saneu je poništen gol zbog ofsajda.

Jarčevi su to kasnije iskoristili. U 81. minutu Dejan Ljubičić je poravnao rezultat iz penala.

U finišu susreta Musijala je postigao gol vredan titule.

U borbi za Ligu šampiona Union Berlin je savladao Verder sa 1:0 golom Ranija Kedire i završio na 4. mestu ispred Frajburga

Što se tiče opstanka, Herta je prvi tim koji je matematički ispao. U Cvajti će joj se od naredne sezone pridružiti i Šalke koji je izgubio 4:2 od Lajpciga a baraž će igrati Štutgart koji je remizirao 1:1 sa Hofenhajmom ali ja Augzburg imao bod više od opasne zone iako je poražen od Menhengladbaha.

Poznati termini utakmica četvrtfinala Kupa Srbije

U sredu 10. aprila, igraju se mečevi četvrtfinala Kupa Srbije, a sada su poznati i termini svih utakmica. Svi mečevi...