EP KADETI: Srbija se dvaput vraćala, Poljska u drami do polufinala! (VIDEO)

Kadetska selekcija Srbije poraženi su od Poljske sa 3:2 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Mađarskoj. Nakon slabog prvog dela, Srbi su se dva puta vraćali u meč ali na kraju ostali bez plasmana u završnicu.

Naš tim je loše počeo utakmicu kao i protiv Slovenije. Rano su primili gol izabranici Aleksandra Lukovića a Poljska povela u 4. minutu preko Križanovskog.

Srbija je u prvih 30 minuta bila inferiorna uputivši samo jedan šut i to van okvira gola. Poljska je za to vreme imala čak 7 udaraca ka našem golu.

Naši igrači su se potom malo oporavili i od tri šuta za prvih 45. minuta sva tri su išla u okvir gola. Poljaci su ih imali čak 13.

Početkom drugog poluvremena, Orlići su stigli do izjednačenja. U 51. minutu strelac je bio Veljko Vukojević.

Poljska je uspela da vrati prednost nakon dosuđenog penala koji je u 61. minutu realizovao Mikolajevski.

Srbija je uzvratila i ponovo izjednačila deset minuta kasnije. Strelac je u 70. minutu bio Andrej Subotić.

U 90 minutu Poljaci su golom Rejčika poveli sa 3:2.

Srbija nije uspela i treći put da izjednači i meč odvede u produžetke.

Poljaci će u polufinalu igrati sa Švajcarskom ili Nemačkom.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...