Kvalifikacije za LŠ: Debitovao Borjan, Kucka ugrizao rivala(VIDEO)

U meču kvalifikacija za Ligu šampiona, fudbaleri Slovana su remizirali sa Esperanžom, 1:1.

Bivši kapiten Crvene zvezde Milan Borjan debitovao je za ekipu Slovana u ovom remiju koji je završen rezultatom 1:1.

Sve je počelo loše po Slovan kada je dosuđen penal za Hesperanž u 22. minutu i Stolc je priliku iskoristio, matirao Borjana i doneo gostima vođstvo od 0:1.

Ipak, izjednačenje je brzo stiglo. Vladimir Vajs je u 25. minutu utakmice doneo poravnanje Slovanu, a malo ko je verovao da će ovaj rezultat ostati na snazi do kraja.

Domaći su u poslednjem minutu sudijske nadoknade ostali sa desetoricom, jer je iskusni vezista domaćih Juraj Kucka u stilu Luisa Suareza ugrizao protivnika.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...