ŠAMPIONI EVROPE: Topić MVP, dvojica Srba u idealnoj petorci prvenstva!

Srpska juniorska košarkaška reprezentacija (U18) trijumfovala je na Evropskom prvenstvu koje se održalo u Nišu, savladavši u finalu Španiju.

Pored osnovnog pehara, određeni reprezentativci su primili i individualna priznanja.

Za najkorisnijeg košarkaša (MVP) prvenstva proglašen je plejmejker našeg nacionalnog tima Nikola Topić.

On se ujedno našao i u idealnoj petorci takmičenja, a tu mu se pridružio i saigrač Bogoljub Marković.

U idealnih 5 su se našli i članovi vicešampiona Adaj Mara i Hugo Gonzales, kao i nemački reprezentativac Ivan Harčenkov, koji je sa svojom selekcijom osvojio bronzu, savladavši Francusku u meču za treće mesto.

ŽELE GA FRANCUZI: Zvezdi nedovoljno 3.5 miliona za Glazera!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35. titulu prvaka Srbije. Overili su je trijumfom protiv TSC-a i stekli nedostižnu prednost...