TEŠKO BEZ OPENDE: Dva penala i crveni, vicešampion prosuo veliku prednost!

Fudbaleri Lensa izgubili su sa 3:2 protiv Bresta na gostovanju u prvom kolu Lige 1. Učesnik Lige šampiona nije zadržao značajno vođstvo iz prvih 25. minuta utakmice.

Bili su efikasni i bez golgetera Luisa Opende koji je otišao u Lajpcig.

U 11. su vicešampioni poveli golom Sotoče. Na 2:0 je u 22. minutu povisio Maćado.

Golom De Kastilja iz penala, domaćini su prepolovili minus pred poluvreme. U 56. minutu su anulirali dva gola minusa.

ZALUDEO JE FRANCUSKU: Belgijski reprezentativac za skoro 50 miliona u novom klubu!

Strelac za 2:2 bio je defanzivac Keni Lala. Potom je Lens u finišu ostao bez isključenog Tomasona.

To su domaćini iskoristili za potpuni preokret. Iz penala je u 87. minutu pogodio ponovo Kastiljo i postavio konačan rezultat.

Lens u drugom kolu dočekuje Ren pred gostovanje PSŽ-u. Brest u narednoj rundi gostuje Avru.