Mladenović rasplakao Veledrom, PAO na korak od Lige šampiona (VIDEO)

U meču sa puno uzbuđenja Panatinaikos je posle penala prošao u poslednje kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Marsej je posle prvog poluvremena imao prednost 2:0 posle golova Pjer Emerika Obamejanga. Prvi je postigao u 2. minutu, dok je drugi pao u nadoknadi.

Kada se činilo da će marsej privest meč kraju u dubokoj nadoknadi Panatinaikos dolazi do penala posle igranja Geduzija rukom u kaznenom prostoru. Joanisdis je bio siguran i meč je otišao u produžetke.

Posle 30 minuta nije bilo golova iako su domaći imali nekoliko dobrih šansi i penal lutrija je rešavala pobednika.

Ponovo je tragičar domaćih bio Gedruzi koji je promašio penal u prvoj seriji. Ostali izvođači su bili sigurni, a penal u poslednjoj seriji je izveo Filip Mladenović koji je sigurnim udarcem doneo veliku pobedu za Atinjane.

U narednoj rundi izabranici Ivana Jovanovića igraju protiv Brage koja je sa pola gasa eliminisala TSC.