EP: Srbija rutinirala Ukrajinu na startu

Odbojkašice Srbije su odlično započele Evropsko prvenstvo pošto su savladale Ukrajinu sa maksimalnih 3:0.

Od starta su odbojkašice Srbije krenule silovito dajuži do znanja ko je favorit u ovom meču. brzo su napravile 7 poena prednosti koje su posle tokom seta održavale i uvećavale do maksimalnih i konačnih 25:14.

u drugom setu je viđena nešto ravnopravnija borba. Isto su izabranice slektora Gvidetija povele osetnijom razlikom u startu, ali su Ukrajinke uspele da se povrate i stigle na 2 poena minusa na 20:18. Ipak, u završnici nije bilo većih problema i drugi set je završen 25:19.

Treći set je bio kao preslikan prva dva i brzo je napravljena visoka razlika i nijednog trenutka Ukrajina nije bila u poziciji da promeni tok meča – 25:16.

Odbojkašice Srbije naredni meč igraju sa Slovenijom za dva dana, a protivnik je Slovenija.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...