ODMAH JE POKAZAO ŠTA ZNA: Bajern na pogon Kejna i Sanea srušio Verder! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su u gostima Verder sa 4:0 na otvaranju nove sezone Bundeslige.

Gosti iz Bavarske su odlično započeli duel. Poveli su u 4. minutu preko Liroja Sanea.

Uposlio ga je na veoma lep način Hari Kejn.

Domaćin je postigao gol u 9. minutu, ali je Filkrugu on poništen zbog prethodnog ofsajda.

Od tada su mreže mirovale. Bajern je imao čak 70 posto posed lopte. Nadmoć od 11 udaraca ka golu nisu mogli da krunišu drugim pogotkom.

POSLE DESET GODINA: Kejn napustio Totenhem, Englez nova devetka Bajerna! (FOTO)

Poništeni gol Filkruga, bio je jedini udarac ka golu Ulrajha. I većim delom drugog dela viđena je ista slika. Bajern je napadao, ali je tek u 75. minutu postigao novi gol.

Posle asistencije, u strelce se upisao Hari Kejn na dodavanje Dejvisa. Potom su u nadoknadi Bavarci postigli još 2 gola. Sane je postigao drugi svoj gol a pobedu zapečatio Matis Tel.

Bajern u sledećem kolu čeka Augzburg. Verder će gostovati Frajburgu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...