Alaves bolji od Sevilji u “ludnici” sa 7 golova i dva preokreta (VIDEO)

U 2. kolu španske Primere Alaves je na svom terenu pobedio Sevilju 4:3 u meču u kojem su viđena čak dva preokreta.

Poveo je domaćin u 7. minutu preko Riohe, da bi Sevilja preokrenula autogolom Abkara u 15. i golom Lamele u 41. minutu.

Možda i najvažniji detalj meča zbo se u 44. minutu kada je Alaves uspeo da izjednači pre odlaska na odmor preko Duartea.

U drugom poluvremenu Alaves uspeva da preokrene preko Garsije u 54. minutu, a onda je isti igrač 5 minuta kasnije doneo 4:2 domaćinu.

Sevilja je do kraja meča uspela u 7. minutut nadoknade preko Rafe Mira da dođe do konačnih 4:3.

Alavesu su ovo prvi bodovi u novoj sezoni, dok Sevilja je doživela i drugi poraz.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....