BUNDESLIGA: Union rešeta sa igračem manje, Malen spasio Borusiju, Hajdenhajm propustio ogromnu šansu! (VIDEO)

Danas su se od 15:30 igrali susreti drugog kola Bundeslige.

Prošlogodišnji vicešampion Borusija igrala je nerešeno na gostovanju Bohumu 1:1.

Šteger je postigao gol za domaćine u 13. minutu. U 56. je Donijel Malen postavio konačan rezultat. Borusija i dalje ostaje neporažena.

Bohum i dalje nema trijumf.

Union Berlin je sa 4:1 u gostima savladao novog prvoligaša Darmštat.

Prvo poluvreme bilo je puno uzbuđenja uz četiri gola.

Počelo je od 4. minuta i gola novajlije Gosensa iz Atalante. Na 1:1 izjednačio je Melem u 24. minutu.

Na 2:1 pogodio je ponovo Gosens u 34. minutu a potom i Berens za 3:1. Pobedu u 56. minutu overava Danilo Duki.

Drugi novajlija Hajdenhajm imao je ogromnu priliku za prvi trijumf u Bundesligi.

Golovima Bestea i Peringera vodili su 2:0 a izgubili 3:2 protiv Hofenhajma.

Susret je imao uvertiru. Pomenuti Beste je prvo u 14. minutu promašio penal. Hajdenhajm je dobio još jedan, ali nije dodeljen posle gledanja VAR-a.

Za 13 minuta u finišu su Bejer, Kaderžabek i Kramarić iz penala doneli potpuni preokret.

Rezultati:

Keln – Volfsburg 1:2 (0:0)

Frajburg – Verder 1:0 (0:0)

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...