SERIJA A: Kiks Rome, Milan ubedljiv protiv Srba (VIDEO)

Ekipa Milana večeras je ubedljivo na San Siru savladala Torino sa 4-1, u 2. kolu Serije A.

Rosonerima je u 33. minutu prednost doneo Kristijan Pulišić, ali je posle samo tri minuta Per Šurs poravnao rezultat.

Međutim, ključan je bio finiš prvog poluvremena. Prvo je Žiru sa penala vratio prednost svom timu, a potom Teo Ernandez povisio na 3-1 u zaustavnom vremenu, kada se odlično snašao posle asistencije Leaa.

Konačan rezultat postavio je iskusni francuski napadač svojim drugim realizovanim jedanaestercem u 65. minutu.

U poraženom sastavu utakmicu su počela trojica srpskih reprezentativaca. Vanja Milinković-Savić je standardno na golu, ali će ovo veče želeti da što pre zaboravi.

Ivan Ilić je napustio teren na poluvremenu, dok je Nemanja Radonjić iz igre izašao u 59. minutu.

Roma je kiksnula na gostovanju Voroni, gde je poražena sa 2-1.

Slovak Ondrej Duda je doneo prednost domaćima već u 4. minutu, da bi u nadoknadi vremena prvog dela igre asistirao Sirilu Ngongi koji je duplirao rezultat.

Nije uspela Vučica da nadoknadi zaostatak do kraja i da savlada više od jednog puta, iz ukupno 12 pokušaja, golmana Lorenca Montipa.

To je učinio Husem Oar, koji je u 56. minutu bio precizan glavom, nakon što mu je lucidno loptu usled gužve doturio Andrea Beloti.

Verona je uspela da odbrani rezultat iako je od 84. minuta igrala bez Isaka Hiena, koji je zaradio crveni karton. Izdržali su dosta dugo sa igračem manje, pošto je nadoknada trajala više od deset minuta.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...