BUNDESLIGA: Rival TSC-a pregažen, raspucani Asano! (VIDEO)

Danas su se u Bundesligi igrali mečevi trećeg kola.

Štutgart je na svom terenu deklasirao Frajburg sa 5:0. Već u prvom delu postigli su tri gola.

Gosti su gubili od osmog minuta. Štutgart je poveo golom Fuhriha.

Domaćin je nastavio sa efikasnom sezonom. U 18. minutu povisili su na 2:0 preko Girasija. Isti igrač je na isteku 20. minuta povećao prednost na 3:0.

Kanonada Štutgarta nastavila se i u sledećem poluvremenu. Fuhrih postiže drugi gol za 4:0 u 62. minutu. Nedugo zatim je domaća ekipa već u trećem kolu drugi put postigla 5 golova.

Na 5:0 povećao je Enco Milo u 75. minutu. Postavio je konačan rezultat za prvi ovosezonski poraz rivala TSC-a u Ligi Evrope.

Ekipe i Augzburga i Bohuma igrali su nerešeno 2:2.

Augzburg je poveo preko Belja u 35. minutu. U nadoknadi poluvremena izjednačio je Takuma Asano.

Demirović domaćinu donosi novo vođstvo u 62. minutu. Japanski internacionalac i bivši igrač Partizana postigao je odmah gol za 2:2 u 65. minutu. Proveravao se VAR ali je priznat.

Ta dva gola bila su Bohumu dovoljna za remi.

Rezultati:

Bajer – Darmštat 5:1 (1:1)

Verder – Majnc 4:0 (1:0)

Hofenhajm – Volfsburg 3:1 (1:1)

Vildosa pred Makabi: Idemo u Beograd da pobedimo

Košarkaš Panatinaikosa Luka Vildosa veruje u pobedu svog tima protiv Makabija u trećem meču četvrtfinala Evrolige. Rezultat je 1-1 u...