PREMIJER LIGA: Fulam nemoćan na Etihadu, het trik Sona, novo posrtanje Čelsija! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su na svom terenu Fulam sa 5:1 u 4. kolu Premijer lige. Tim sa Krejven Kotidža je uspeo samo da izjednači i ništa više.

Siti je bio dominantan u prvih 30 minuta ali nije to mogao da materijalizuje. Tek u 31. minutu uspeli su u tome.

Probili su rivala a strelac je bio Hulijan Alvarez na dodavanje Halanda. Nije se dugo čekalo na odgovor.

Samo dva minuta kasnije, Fulam preko Tima Rima stiže do 1:1 u 33. minutu. Građani u nadoknadi poluvremena stižu do nove prednosti od 2:1.

Strelac je bio defanzivac Nejtan Ake koji se najbolje snašao posle kornera. Siti je u 59. minutu poveo 3:1. Strelac je bio Haland.

Norveški reprezentativac je realizovao penal u 70. minutu za 4:1. On je postigao het trik za 5:0 u dubokoj nadoknadi.

U ostalim susretima je Totenhem bio ubedljiv protiv Barnlija (5:2). Počelo je ranim golom Fostera u 4. minutu. Do poluvrmena Son i Romero preokreću. Tokom drugog dela pevci postižu još tri gola. Son je postigao dva za het trik a jedan Medison. Barnli je samo smanjio u nadoknadi na 5:2 postavivši konačan rezultat.

Čelsi je doživeo drugi poraz u sezoni. Golom Elange u 48. minutu izgubili su od Notingem Foresta.