PRAVI BUNDESLIGAŠKI DERBI: Poništeni golovi, luda završnica, podela bodova Bajerna i Bajera! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna i Bajer Leverkuzena odigrali su 2:2 u derbiju 4. kola Bundeslige. Sve se svelo na poslednjih nekoliko minuta utakmice gde su obe ekipe imale šansu za pobedu.

Bavarci su do prednosti stigli u 7. minutu meča. Strelac je bio Sve bolji Hari Kejn. Sane ga je posle kornera pronašao potpuno samog na drugoj stativi.

Gosti iz Leverkuzena uspeli su da izjednače. U 25. minutu pogodio je Aleks Grimaldo. Izveo je odličan slobodni udarac.

Mogli su do potpunog preokreta, ali je u 33. minutu Viktoru Bonifasu poništen gol zbog ofsajda. Bajern je imao dva dobra pokušaja do poluvremena, ali su Gnabri i Sane bili neprecizni.

Na novo uzbuđenje čekalo se tek do finiša. U 86. minutu je Leon Gorecka vratio prednost domaćinu. I tada je ekipa Ćavija Alonsa imala odgovor.

U nadoknadi za 2:2 poravnava Egzekjel Palasios sa penala koji je prethodno dosuđen nakon gledanja VAR snimka. Još je bilo interesantno jer je poništen gol Upamekanu zbog ofsajda za 3:2.

Sa ovim remijem su ekipe i dalje neporažene i sa po 10 bodova na čelu tabele.

Dogovoreno: Bahar popustio, Zvezda uštedela!

Kako prenose mediji u Izraelu, Crvena zvezda je postigla dogovor sa bivšim trenerom Barakom Baharom oko isplata primanja. On je...