BUNDESLIGA: Lajpcig raspucan, novi poraz Frajburga! (VIDEO)

U Bundesligi se nastavilo prvenstvo nakon reprezentativne pauze.

Lajpcig je na svom terenu bio ubedljiv protiv Augzburga sa 3:0.

Ekipa Lajpciga povela je još pre isteka deset minuta. U 6. pogodio je holandski internacionalac Ćavi Simons.

On je u 11. minutu uzvratio asistenciju Opendi za 2:0 Bikova. Lajpcig je poveo sa 3:0 u 27. minutu. Upisao se na listu strelaca David Raum.

Vicešampion iz Dortmunda, mučio se protiv Frajburga ali je slavio sa 4:2.

Borusija je povela na gostovanju u 12. minutu. Strelac je bio Mats Humels. Frajburg je do poluvremena uspeo da izjednači i povede.

Prvo je pogodio Holer u trećem minutu nadoknade a potom i Hofler za 2:1. Tako su sa vođstvom otišli na odmor. U nastavku tim iz Dortmunda stiže do 2:2. Poravnao je u 60 minutu Malen.

Frajburg je u 82. minutu ostao bez isključenog strelca gola Hoflera. Borusija to koristi i dolazi do 3:2 u 88. minutu, drugim golom Humelsa. Pobedu je overio Marko Rojs.

Rezultati:

Keln – Hofenhajm 1:3 (0:2)

Majnc – Štutgart 1:3 (0:0)

Volfsburg – Union Berlin 2:1 (2:1)

Peri: Sve vreme sam mislio na Dejana Milojevića

Košarkaš Unikahe Kendrik Peri proglašen je za MVP-a turnira u Beogradu. - To što sam MVP biće naslov u novinama,...