TRENER SURDULIČANA BESNI: “Situacije apsolutno nemaju veze sa penalima”

Fudbaleri Radnika iz Surdulice izgubili su protiv Partizana u 7. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su protiv gostiju sa juga Srbije opet stigli dva gola zaostatka.

Na utakmici su dosuđena dva penala za Partizan. To je naljutilo trenera Radnika Zorana Ljubinkovića.

Vodili smo sa 2:0. Prvim poluvremenom mogu da da budem zadovoljan. Došli smo da se nadigravamo iako to niko nije očekivao od nas. Žao mi je momaka, mislim da nisu očekivalio da vodimo sa 2:0, da li je ušao strah, pritisak. Situacije su čudne, neću da sudim, ali sam dobio informaciju da apsolutno nemaju veze sa penalima. Podlegli smo pritisku u drugom poluvremenu. Veliko iskustvo za mene i ekipu. Ne smemo da gubiomo ovakve utakmice iako je to jedna od najboljih ekipa u Srbiji, rekao je on.

Radnik je deveti na tabeli i u narednom kolu igra protiv Radničkog iz Niša. Partizan je takođe imao i penal protiv IMT-a kada je uspeo da na krovu TC Stadion stigne 2:0 protivnika.

NADOMAK FINALA ABA LIGE: Zvezda demonstrirala silu protiv Mege

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su kao domaćini savladali Megu sa 103-73, u prvoj utakmici polufinala regionalne ABA lige. Zvezda...