RASPLET KAKAV SE NE PAMTI: Golman Lacija dotrčao u zadnji napad, a onda se dogodilo čudo!

Neverojatan završetak ponudio je susret 1. kola grupne faze Lige šampiona između Lacija i Atletiko Madrida u grupi E.

Meč odigran na Olimpiku završio je nerešeno (1:1), a pobedu je ekipi Diega Simeonea oduzeo čuvar mreže Lacija Ivan Provedel koji je u zadnjem napadu došao na skok i dao gol u 95. minutu.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Atletiko je vodio 1:0 od 29. minuti meča i dominirao većim delom susreta, ali onda je Lacio kako se bližio kraj počeo preuzimati inicijativu te na kraju u zadnjem napadu poslao sve igrače u kazneni prostor gostiju.

Prvi centaršut iz slobodnog udarca je zadnja linija Atletika odbila, ali drugi nije uspjela pa je lopta Luisa Alberta pronašla Provedela pred golom gostiju za konačnih 1:1.