BAHAR POSLE JANG BOJSA: Utakmica koju smo morali da dobijemo

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u drugom kolu grupne faze Lige šampiona protv Jang Bojsa, pošto je meč završen rezultatom 2-2.

Na kraju su osećanja pomešana pošto je duel bio pun preokreta, kako u igri tako i u rezultatu, koji je pratio odnos snaga.

IVANIĆ NAKON BODA PROTIV JANG BOJSA: Nismo zadovoljni bodom, bolje pitajte šefa o padovima

Trener crveno-belih Barak Bahar izneo je nakon utakmice svoje utiske.

Nismo dobro počeli drugo poluvreme. Tražio sam od igrača da pritiskaju, da igraju visoko. Primili smo gol nesrećno, ali ovo je fudbal. Srećan sam igrom u poslednjih 30 minuta, igrali smo do kraja, mogli smo i da pobedimo, smatra Bahar, koji ne krije da je rezultat morao da bude bolji.

Nisam zadovoljan jer nismo pobedili, posebno u utakmici koju smo morali da dobijemo. Ovo je fudbal, nekad vam treba i malo sreće da napravite razliku. Imali smo dobre prilike, posebno pred kraj meča. Tada smo imali dobar momentum, rezimirao je trener Zvezde.

U narednoj rundi Crvena zvezda gostuje Lajpcigu 25. oktobra.