IVANIĆ NAKON REMIJA PROTIV JANG BOJSA: Nismo zadovoljni bodom, bolje pitajte šefa o padovima

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su prvi bod u ovogodišnjoj Ligi šmapiona, pošto su na svom stadionu remizirali protiv Jang Bojsa, nakon što je utakmica završena rezultatom 2-2.

Na kraju su pomešana osećanja, pošto su crveno-beli vodili na poluvremenu, a potom tak u završnici došli do boda.

BAHAR POSLE JANG BOJSA: Utakmica koju smo morali da dobijemo

Jedan od najiskusnijih u timu Mirko Ivanić nije bio zadovoljan ishodom.

Ne, naravno. Pre utakmice smo želeli pobedu. Mislim da smo to pokazali igrom u poslednjih 10 minuta, kada smo izjednačili. Nismo se zadovoljili bodom, želeli smo sva tri. Negde, s obzirom na to da smo gubili do tog 87. minuta, kao možemo da budemo zadovoljni, ali da nam je neko pre utakmice ponudio bod, ne bismo ga prihvatili. Nismo zadovoljni bodom, jasan je bio ofanzivni vezista.

Na pitanje o padovima u igri, Ivanić je odgovornost prebacio na trenera Bahara.

Mislim da je bolje da to pitate šefa. On je odgovoran za to i ne mogu sad da dajem sud na tutemu, ali mislim da smo – nije floskula – dali sve od sebe danas na terenu, što se videlo kako smo izašli sa terena. Ne znamo ko je umorniji, ali to je sport, to je fudbal. Stvarno smo bili požrtvovani. Definitivno smo imali te padove u igri Moramo da analiziramo zašto je to tako, da se ne bi ponavljalo u budućnosti, rekao je Ivanić, koji je istakao i šta je falilo za trijumf.

Teško dok je vruća glava, ali možda malo više sreće i hrabrosti u poslednjoj trećini, istakao je fudbaler Zvezde.

U narednom kolu Zvezda gostuje Lajpcigu 25. oktobra.

POSLE KRUNISANJA ZA ŠAMPIONE: Crveni Torina ih pokrenuo, Inter siguran na Meaci! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Torino sa 2:0 u 34. kolu Serije A. I to pred svojim navijačima, u prvom...