LIGA KONFERENCIJA: Čukarički pao, Belgijanci rešili meč za deset minuta (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog, poraženi su i u drugom meču Lige konferencija. Večeras su dočekali belgijski Genk koji je slavio sa 2:0 na leskovačkom stadionu Dubočica.

Belgijski tim je vršio jak pritisak na loptu. U prvih 10 minuta su imali 80 odsto u svom posedu i krunisali golom. Poveli su sa 1:0 u devetom preko Hejnena.

Gostujući tim je ubrzo uvećao prednost. Posle asistencije, Pejnstil je realizovao penal u 21. minutu.

Čuka je u 23. minutu imala najbolju šansu. Nikola Stanković je šutirao, ali pravo u čuvara mreže Van Krombrugea. Munjos je u 34. minutu pokušao a Belić intervenisao. Sa dva gola viška, Genk je otišao na odmor.

U drugom delu je posed bio na strani domaćina na početku. Čukarički je više šutirao nakon 60 minuta ali bez pogotka. Do kraja meča se rezultat nije menjao. Srpski tim u ovom takmičenju sledeći meč igra 26. oktobra u Firenci.

Čukarički – Genk 0:2 (0:2)

Hejnen 9′, Pejnstil (p.) 21′

U formi pred EURO: Mitrović nastavio da trese mreže i nakon povrede (VIDEO)

Fudbaleri Al-Hilala savladali su Al Ahli u gostima sa 2-1 posle preokreta, u 28. kolu tamošnje Premijer lige. Tako...