Đirona nakon preokreta deklasirala Almeriju

U španskoj La ligi, fudbaleri Đerone su nakon preokreta savladali Almeriju rezultatom 5:2.

Ovom pobedom Đirona je iskoristila kiks Reala i izjednačila se na prvom mestu sa kraljevskim klubom. Čeka se još i Atletiko i ako drugi madridski klub dobije svoju utakmicu tri ekipe biće bodovno poravnate na prvom mestu.

Gostujući tim je posle 25 minuta vodio 2:0. Strelac oba gola bio je Leo Baptistao u drugom i 24. minutu. Međutim, Đirona je do poluvremena preokrenula golovima Martina u 37. i ukrajinskog napadača Dovbika, koji je bio strelac u 39. i 43. minutu.

Rezultatom 3:2 za Đironu otišlo se na odmor. A u nastavku još dva gola domaćina. Savio u 71. minutu diže na 4:2, a konačnih 5:2 u 85. minutu postavlja Stuani.

WTA MADRID: Olga nije uspela da se plasira u 3.kolo

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u treće kolo mastersa u Madridu, pošto je poražena od...