LIGA EVROPE: Marsej raspucan, Šturm odoleo Atalanti, Olimpijakos srušio Čekićare! (VIDEO)

Osim susreta TSC-a i Frajburga od 18:45 odigrano je još utakmica u drugom najjačem evropskom fudbalskom takmičenju.

U grupi gde je srpski predstavnik, Olimpijakos je slavio protiv Vest Hema sa 2:1.

Do poluvremena vodili su crveno-beli iz Atine 2:0. Golove su postizali Fortunis i Rodnej. Do kraja je samo u 87. minutu Paketa smanjio rezultat.

Marsej je sa 3:1 slavio protiv AEK-a iz Atine.

Vitinja je postigao prvi gol. Na 1:1 poravnao je Pineda.

Potom Francuzi sa 2 gola overavaju pobedu. Veretu i Harit pogodili su iz dva penala.

Šturm iz Graca remizirao je sa Atalantom 2:2.

Vodili su 1:0 preko prasa iz 13. minuta. Tim iz Bergama preokreće do poluvremena.

Onda u drugom delu Šturm ostaje bez isključenog Hierlandera. Uprkos tome, Viodarčuk u 80. minutu pogađa iz penala za konačan rezultat.

Na programu su i ostali susreti ovog takmičenja koji počinju u 21 čas.

LUDNICA U ZAUSTAVNOM VREMENU: Krstović “bombom” doneo prednost, ali je izostala pobeda (VIDEO)

Fudbaleri Lećea remizirali su na svom terenu u utakmici protiv Monce, pošto je nakon prave drame u završnici duel...