BUNDESLIGA: Tri crvena kartona, Bajernu dovoljno pola sata da razbije Darmštat! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su slavili na svom terenu protiv Darmštata sa 8:0 u 9. kolu Bundeslige. Mučili su se jedno vreme a onda ubacili u petu brzinu.

Loše je počelo po njih jer su već u 4. minutu ostali sa igračem manje. Isključen je Josua Kimih.

Do poluvremena je bilo 2:1 za Darmštat u isključenjima. Ostali su bez Đasule i Maglice. Na sve to je poništen gol Saneu.

A onda je od 50 minuta počela goleada. Za 26 minuta postigli su 7 golova. Od 51. do 76. minuta su Kejn, Musijala, i Sane postigli po 2 gola. Upisao se i Tomas Miler.

Do kraja su postigli i osmi gol a odličnu partiju je zaokružio Hari Kejn u 88. minutu. Bajern je sada izbio na prvo mesto dok ostale ekipe iz vrha ne odigraju svoje susrete. Darmštat je blizu zone ispadanja.

PL: Debakl Junajteda! (VIDEO)

Mančester Junajted nastavlja sa katastrofalnom sezonom, pošto su doživeli pravi debakl na gostovanju Kristal Palasu. Tim Erika Ten Haga poražen...