Partizan se mučio ali ostvario plasman u osminu finala (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su Jedinstvo iz Uba rezultatom 1:0 i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije.

Partizan praktično nije pretio, sve do 22. minuta utakmice kada je Severina prvi zagrejao dlanove Jovanovića. U 29. minutu zicer za crno-bele, Baždar je bio na levoj strani, ali je loše šutirao posle dodavanja Severine.

Posle ne tako atraktivnog prvog poluvremena, gde je Jedinstvo bilo itekako konkurentno, situacija se promenila na startu drugog dela igre. Ulaskom Zahida i Saldanje, Partizan je postao konkurentniji i opasniji.

Bolju igru crno-belih, golom je krunisao Nemanja Nikolić, posle dobre kombinacije na malom prostoru i asistencije Gajasa Zahida – 1:0.

Crno-beli rutinski priveli meč kraju i bez veće muke uspeli da obezbede plasman u narednu rundu Kupa Srbije.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...