Kejnov het-trik za debakl Borusije Dortmund (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena, su po ko zna koji put, potvrdili dominaciju u nemačkom fudbalu pošto su u velikom derbiju deklasirali Borusiju Dortmund kao gosti 0:4.

Sve je proteklo u znaku Harija Kejna, koji je ponovo postigao het-trik. Ovo mu je treći het-trik ove sezone, a upisao 15 golova na 10 utakmica ove sezone.

Poveli su gosti preko Upamekana već u 4. minutu, da bi Kejn 5 minuta kasnije duplirao prednost posle kontra napada.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a onda Kejn potvrđuje pobedu u 72.minutu za 0:3.

Het-trik Englez je kompletirao u 93. minutu, na asistenciju mladog Pavlovića koji je nedavno potpisao ugovor sa Bajernom.

Bavarci sad imaju 26 bodova, dva manje od lidera Bajera iz Leverkuzena. Dortmund je ostao na 21. bodu.

ANGT: Poraz Zvezdinih nada u drugoj utakmici, uzalud nova odlična partija Kostića

Juniorska ekipa Crvene zvezde odlično je započela nastup na ANGT kvalifikacionom turniru za F8 Evrolige u ovom uzrastu, čiji...