NBA LIGA: Srbi bez minuta, Lebronu okršaj sa Durantulom (VIDEO)

U noći između petka i subote u NBA ligi je odigrano devet utakmica.

Sakramento je slavio protiv Oklahome 105:98.

Nijednom nisu dozvolili protivniku da povede. Ekipa Tandera je samo uspevala da smanji rezultat.

Kod pobednika najefikasniji bio je Kevin Herter sa 28 poena. Iako je vraćen u prvi tim, Filip Petrušev nije dobio minute. Na drugoj strani Šaj Gildžuz Aleksander je bio najbolji sa 33 poena. Vasilije Micić takođe nije igrao.

Hjuston je u neizvesnoj završnici slavio protiv Nju Orelansa 104:101.

Pelikansi su imali prednost u drugoj i tokom treće deonice. Rakete preuzimaju potom vođstvo i uspevaju da ga zadrže.

Predvodio ih je Džejlen Grin sa 25 poena. Srpski centar Boban Marjanović nije dobio ni minut. U timu Pelikansa istakao se Ingram sa 31 košem.

Lejkersi su kao gosti pobedili Finiks 122:119.

Od sredine prve četvrtine su bili u zaostatku. Tek su u četvrtoj uspeli da preokrenu.

Lebron Džejms imao je 32 poena naspram 38 Kevina Durenta u ovom okršaju.

Rezultati, foto: Sofascore printscreen

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...