POSLE PARTIZANA: Pukla stotka, Lavovi ostavili Cedevitu na dnu

Košarkaši Cedevita Olimpije i dalje su bez trijumfa u Evrokupu ove sezone. U gostima su poraženi od London Lajonsa sa 101:95 u osmom kolu. Nisu tako uspeli da prenesu dobru energiju nakon trijumfa protiv Partizana u ABA ligi.

Prva četvrtina bila je egal. U drugoj su Ljubljančani primili preko 30 poena. Sa zaostatkom otišli su na poluvreme.

London je vodio sa 50:43 a u Cedeviti je samo Stjuart bio dvocifreni sa 11 koševa.

Potom je Cedevita imala odgovor u efikasnoj trećoj deonici i bila na -3 pred poslednju. Tu je London uspevao da održi prednost. Na ulasku u poslednja tri minuta, bilo je +6 za ekipu Petra Božića. Ali je to ekipa Simonea Pjaniđanija svela na jedan posed.

Ipak , Konor Morgan je pogodio ključni šut kojim je zapečatio utakmicu. Upravo on je bio najefikasniji sa 24 poena kod pobednika.

U timu Cedevita Olimpije, istakao se Prepelič sa 23 koša.

Duljaj o odlasku: Partizan je iznad svih nas, zvao me je Vazura

Trener Partizana Igor Duljaj govorio je na konferenciji za medije pred meč protiv TSC-a i o svojoj sudbini na...