DEJVIS KUP: Siner doneo izjednačenje

Teniska reprezentacija Italije izjednačila je na 1:1 protiv Holandije u četvrtfinalu Dejvis kupa u Malagi.

Prvi bod Italiji je doneo Janik Siner pobedom nad Talonom Griksporom posle dva seta, 7:6, 6:1.

Meč je trajao sat i 15 minuta.

U prvom setu nije bilo brejka i odigran je taj-brejk, koji je Siner dobio sa 7:3.

On je dominirao u drugom setu, prepustio je protivniku jedan gem i doneo Italiji izjednačenje.

Ranije danas Holandija je povela protiv Italije pošto je Botik van de Zandshulp pobedio Matea Arnaldija posle tri seta, 6:7, 6:3, 7:6.

Duel dublova odlučiće pobednika i polufinalistu, koji će u subotu igrati protiv boljeg iz meča Srbije i Velike Britanije.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...