SERIJA A: Goleada u Veroni u borbi za opstanak (VIDEO)

U prvom, od dva meča, koji su na programu u ponedeljak u Seriji A, Verona i Leće su podelili bodove 2:2.

Poveli su domaći posle pola sata igre prko Odina, da bi domaćin uspeo da izjednači do kraja poluvremena preko Ngonge.

U drugom delu viđen je isti scenario, pošto je Leće poveo u 67. minutu igre preko Gonzaleza, ali opet 10 minuta kasnije izjednačenje i konačan rezultat donosi Đurić.

Na tabeli Verona je na 19. mestu, jedan bod više od poslednjeplasirane Salernitane i jedan bod manje od Kaljarija koji je van zone ispadanja. Leće je na 13. mestu sa 15 bodova.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...