NAKUPILI SE PORAZI: Njukasl preslišao Junajted! (VIDEO)

Fudbaleri Njukasla pobedili su sa 1:0 Mančester Junajted u duelu 14. kola Premijer lige.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova. Garnaćo je prvi u 11. minutu propustio priliku a odbranio mu Poup. Pe toga je Njukasl tražio penal.

Slično je pokušao i Almiron, a Onana bio na visini zadatka. Potom je odličnu šansu imao Tripije, ali je pogodio prečku u 39. minutu.

Njukasl je imao posed lopte. Nadmoćniji su bili i sa 14:2 u ukupnom broju šuteva.

Svrake su u nastavku krunisale inicijativu. Za 1:0 je strelac bio Gordon u 56. minutu. Od tog trenutka nije bilo promene ishoda.

Njukasl je sada peti, ali samo na tri boda manje od drugoplasiranog Sitija. Junajted je van zone koja vodi u Evropu na 7. poziciji zabeleživši večeras šesti prvenstveni poraz.

OVO ĆE MNOGE OBRADOVATI: Poznat naredni klub Jirgena Klopa?!

Sredinom sezone Jirgen Klop je šokirao fudbalsku javnost najavivši odlazak sa klupe Liverpula nakon mnogo godina. On je potpuno...